CreArt - Facsipesz Színes 2, 5 cm Kb. 100 Darab/Csomag (FBEA0006)
5 / 5
5 / 5
Hasznos dekorálható alapanyag kreatív ötletekhez. A CreArt Facsipesz kiváló minőségű kreatív alapanyag a legkülönbözőbb kreatív technikák alapkelléke. Sokrétűen használható, festhető, ragasztható, dekorálható. Kapható natúr és színes kivitelben, különböző méretben és kiszerelésben. A fából készült csipeszben fém rugó található. Segítségükkel funkcionális csíptethető díszek, dekorációk, játékok, bábok készíthetők. Ajánlott kiegészítő mellé a fából készült spatula, mozgó szem, ragasztópisztoly, különböző akrilfestékek. Decoupage-olása, díszítése előtt ajánlott a felületet megcsiszolni és megtisztítani, a jobb és tartósabb tapadás érdekében.
| Termék ID: | #3615795 |
| Cikkszám: | FBEA0006 |
| EAN kód: | 5996368171436 |
| Csipeszméret (cm): | 2.5 cm |
| Főkategória: | Kreatív hobby |
| Hosszúság (cm): | 12.9 cm |
| Kiszerelés: | Csomag |
| Magasság (cm): | 2 cm |
| Súly (gr): | 60 gr |
| Súly (kg): | 0.06 |
| Szélesség (cm): | 14.7 cm |
| Terméktípus: | Csipesz |