CreArt - Fadoboz Szív Alakú 16x16x7 cm (FABD0033)
0 / 5
0 / 5
Díszíthető, decoupage-olható fadoboz kreatív ötletekhez. Szív alakú fadoboz 16x16x7 cm. A natúr, lakkozatlan fatermékek kiválóan alkalmasak a kreatív hobbi technikákhoz. Festhető, díszíthető szalvétatechnikával (decoupage), mozaikkal, ragasztható rá papír, textil, pirográffal minták égethetőek rá. Decoupage-olása, díszítése, festése előtt a felületet elő kell készíteni csiszolással és portalanítással, mivel előfordulhat rajta a gyártásból visszamaradt apró sorja, forgács.
| Termék ID: | #3615942 |
| Cikkszám: | FABD0033 |
| EAN kód: | 5996368130617 |
| Főkategória: | Kreatív hobby |
| Forma: | Szív alakú |
| Hosszúság (cm): | 15.1 cm |
| Kifutó termék: | Igen |
| Kiszerelés: | Darab |
| Magasság (cm): | 7.2 cm |
| Súly (gr): | 100 gr |
| Súly (kg): | 0.1 |
| Szélesség (cm): | 15.4 cm |
| Terméktípus: | Decoupage-olható fatermék |