CreArt - Fakarika 30 mm 5 darab/csomag (FEAB0012)
0 / 5
0 / 5
Bábkészítéshez használható kreatív alapanyag. Cre Art fakarika, 30 mm, 5 db/csomag. Kiváló kellék a szélcsengő építéshez.
| Termék ID: | #3613296 |
| Cikkszám: | FEAB0012 |
| EAN kód: | 5996368230898 |
| Főkategória: | Kreatív hobby |
| Hosszúság (cm): | 3 cm |
| Magasság (cm): | 3 cm |
| Súly (gr): | 20 gr |
| Súly (kg): | 0.02 |
| Szélesség (cm): | 2 cm |
| Terméktípus: | Fakarika |