CreArt - Hungarocell Gömb 15 cm (FGDX0025)
0 / 5
0 / 5
Hungarocell forma, melyből egyedi karácsonyfadíszek, húsvéti dekorációk, játékos figurák készíthetők. Cre Art hungarocell gömb, 150 mm. A formák ragaszthatók és festhetők bármely oldószermentes festékkel (pl. akril, tempera) és ragasztóval. Könnyen vághatók késsel vagy hungarocellvágóval. A formákat díszíthetjük pl. decoupage, articsóka és patchwork technikával. Egyedi dekorációk, karácsonyfadíszek, húsvéti dekorációk, játékos figurák készítésére kiválóan alkalmasak. Kombinálhatjuk például filclappal, zseníliával, dekor dróttal, indián tollal, csillámporral.
| Termék ID: | #3617101 |
| EAN kód: | 5996368139955 |
| Alakzat: | Gömb |
| Főkategória: | Kreatív hobby |
| Hosszúság (cm): | 15 cm |
| Kiszerelés: | Darab |
| Magasság (cm): | 15 cm |
| Súly (gr): | 20 gr |
| Súly (kg): | 0.02 |
| Szélesség (cm): | 15 cm |
| Terméktípus: | Hungarocell |