CreArt - Hungarocell Gömb 4 cm 15 Darab/Csomag (FGDX0197)
5 / 5
5 / 5
Hungarocell forma, melyből egyedi karácsonyfadíszek, húsvéti dekorációk, játékos figurák készíthetők. A hungarocell formák ragaszthatók és festhetők bármely oldószermentes festékkel (pl. akril, tempera) és ragasztóval. Könnyen vághatók késsel vagy hungarocellvágóval. A formákat díszíthetjük pl. decoupage, articsóka és patchwork technikával. Egyedi dekorációk, karácsonyfadíszek, húsvéti dekorációk, játékos figurák készítésére kiválóan alkalmasak. Kombinálhatjuk például filclappal, zseníliával, dekor dróttal, indián tollal, csillámporral.
| Termék ID: | #3619107 |
| EAN kód: | 5996368193612 |
| Alakzat: | Gömb |
| Főkategória: | Kreatív hobby |
| Hosszúság (cm): | 16.3 cm |
| Kifutó termék: | Igen |
| Kiszerelés: | Csomag |
| Magasság (cm): | 7.6 cm |
| Súly (gr): | 20 gr |
| Súly (kg): | 0.02 |
| Szélesség (cm): | 22.8 cm |
| Terméktípus: | Hungarocell |