CreArt - Hungarocell Gömb Kb. 20 cm (FGDX0027)
4 / 5
4 / 5
Hungarocell forma, melyből egyedi karácsonyfadíszek, húsvéti dekorációk, játékos figurák készíthetők. Cre Art hungarocell gömb, kb. 20 cm. A formák ragaszthatók és festhetők bármely oldószermentes festékkel (pl. akril, tempera) és ragasztóval. Könnyen vághatók késsel vagy hungarocellvágóval. A formákat díszíthetjük pl. decoupage, articsóka és patchwork technikával. Egyedi dekorációk, karácsonyfadíszek, húsvéti dekorációk, játékos figurák készítésére kiválóan alkalmasak. Kombinálhatjuk például filclappal, zseníliával, dekor dróttal, indián tollal, csillámporral.
| Termék ID: | #3613875 |
| Cikkszám: | FGDX0027 |
| EAN kód: | 5996368139962 |
| Alakzat: | Gömb |
| Főkategória: | Kreatív hobby |
| Hosszúság (cm): | 20.2 cm |
| Kifutó termék: | Igen |
| Kiszerelés: | Darab |
| Magasság (cm): | 19.8 cm |
| Súly (gr): | 60 gr |
| Súly (kg): | 0.06 |
| Szélesség (cm): | 20.8 cm |
| Terméktípus: | Hungarocell |