CreArt - Hungarocell Koszorú Kb. 18-20 cm (FGDX0073)
5 / 5
5 / 5
Hungarocell forma, melyből egyedi karácsonyfadíszek, húsvéti dekorációk, játékos figurák készíthetők. Hungarocell Kosozrú kb. 18-20 cm A formák ragaszthatók és festhetők bármely oldószermentes festékkel (pl. akril, tempera) és ragasztóval. Könnyen vághatók késsel vagy hungarocellvágóval. A formákat díszíthetjük pl. decoupage-zsal, articsóka és patchwork technikával. Egyedi karácsonyfadíszek, húsvéti dekorációk, játékos figurák készítésére kiválóan alkalmasak. Kombinálhatjuk például filclappal, zseníliával, dekor dróttal, indián tollal, csillámporral.
| Termék ID: | #3615496 |
| Cikkszám: | FGDX0073 |
| EAN kód: | 5996368164803 |
| Alakzat: | Karika |
| Főkategória: | Kreatív hobby |
| Hosszúság (cm): | 18 cm |
| Hungarocell mérete (cm): | 18 |
| Kiszerelés: | Darab |
| Magasság (cm): | 1 cm |
| Súly (gr): | 20 gr |
| Súly (kg): | 0.02 |
| Szélesség (cm): | 18 cm |
| Terméktípus: | Hungarocell |