CreArt - Hungarocell Tojás 5, 5-6 cm 10 Darab/Csomag (FGDX0110)
0 / 5
0 / 5
Hungarocell forma, melyből egyedi karácsonyfadíszek, húsvéti dekorációk, játékos figurák készíthetők. A hungarocell tojás számos sokféle felhasználási lehetőséggel rendelkező kreatív alapanyag. Festhető, ragasztható, bármilyen módon dekorálható vagy decoupage-olható. Készíthetünk belőle húsvéti tojást, dekorálhatunk vele húsvéti ajtódíszt, asztaldíszt vagy húsvéti koszorút.
| Termék ID: | #3615158 |
| Cikkszám: | FGDX0110 |
| EAN kód: | 5996368172181 |
| Alakzat: | Tojás |
| Főkategória: | Kreatív hobby |
| Hosszúság (cm): | 18.1 cm |
| Kifutó termék: | Igen |
| Kiszerelés: | Csomag |
| Magasság (cm): | 5.2 cm |
| Súly (gr): | 20 gr |
| Súly (kg): | 0.02 |
| Szélesség (cm): | 19.4 cm |
| Terméktípus: | Hungarocell |