CreArt - Hungarocell Tojás Kb. 3, 5 cm 10 Darab/Csomag (FGDX0108)
0 / 5
0 / 5
Hungarocell forma, melyből egyedi karácsonyfadíszek, húsvéti dekorációk, játékos figurák készíthetők. A hungarocell formák ragaszthatók és festhetők bármely oldószermentes festékkel (pl. akril, tempera) és ragasztóval. Könnyen vághatók késsel vagy hungarocellvágóval. A formákat díszíthetjük pl. decoupage, articsóka és patchwork technikával. Egyedi dekorációk, karácsonyfadíszek, húsvéti dekorációk, játékos figurák készítésére kiválóan alkalmasak. Kombinálhatjuk például filclappal, zseníliával, dekor dróttal, indián tollal, csillámporral.
| Termék ID: | #3617407 |
| Cikkszám: | FGDX0108 |
| EAN kód: | 5996368187796 |
| Alakzat: | Tojás |
| Főkategória: | Kreatív hobby |
| Hosszúság (cm): | 12 cm |
| Hungarocell mérete (cm): | 4 |
| Kifutó termék: | Igen |
| Kiszerelés: | Csomag |
| Magasság (cm): | 4.2 cm |
| Súly (gr): | 20 gr |
| Súly (kg): | 0.02 |
| Szélesség (cm): | 12.4 cm |
| Terméktípus: | Hungarocell |