CreArt - Kerek Mozgó Szem 12 mm Kb. 11 Gramm Ragasztható Kb. 100 Darab/Csomag (FEAA0014)
0 / 5
0 / 5
Bábkészítéshez használható kreatív alapanyag. Mozgó szem 12 mm-es méretben, kb 100 darab van egy csomagban. Bábok, állatfigurák készítésénél használható, ragasztható kerek szemecskék. A csomagolás súlyra történik, nem darabszámra, így a mennyiség megállapítása mérleggel történik, ami 1-2 darabos eltérést okozhat a csomagon belül. A csomag körülbelül 11 grammos.
| Termék ID: | #3616210 |
| Cikkszám: | FEAA0014 |
| EAN kód: | 5996368147004 |
| Főkategória: | Kreatív hobby |
| Hosszúság (cm): | 8 cm |
| Kiszerelés: | Csomag |
| Magasság (cm): | 0 cm |
| Mozgó szem mérete (mm): | 12 |
| Súly (gr): | 10 gr |
| Súly (kg): | 0.01 |
| Szélesség (cm): | 6 cm |
| Terméktípus: | Szem |