CreArt - Kerek Mozgó Szem Vegyes Méretben Vegyes Színben Kb. 4 Gramm 26 Darab/Csomag (FEAA0027)
0 / 5
0 / 5
Bábkészítéshez használható kreatív alapanyag. Többféle méret 1 csomagban: 8 mm - 10db 10 mm - 8db 12 mm - 5db 15 mm - 3db Szín / minta nem választható!
| Termék ID: | #3616484 |
| Cikkszám: | FEAA0027 |
| EAN kód: | 5996368175007 |
| Főkategória: | Kreatív hobby |
| Hosszúság (cm): | 8 cm |
| Kiszerelés: | Csomag |
| Magasság (cm): | 1 cm |
| Mozgó szem mérete (mm): | 15 |
| Súly (gr): | 10 gr |
| Súly (kg): | 0.01 |
| Szélesség (cm): | 6 cm |
| Terméktípus: | Szem |