CreArt - Óraszerkezet Klasszikus Mutatókkal 12 mm-es Tengelyhossz Fekete (AAB327)
0 / 5
0 / 5
Egyedi óra készítéséhez használható óraszerkezet. Dekorálható óraszerkezet klasszikus mutatókkal, MDF vagy fa óralap alaphoz, amelyből egyedi dísztárgy és szuper ajándék készíthető. A díszítés történhet például festéssel, decoupage technikával, kisebb díszítőelemek felragasztásával. Az óra egy darab AA elemmel működik, amit nem tartalmaz a csomag. 12 mm-es tengelyhosszal. Decoupage-olása, díszítése előtt ajánlott a felületet megtisztítani, a jobb és tartósabb tapadás érdekében.
| Termék ID: | #3620181 |
| EAN kód: | 5996368230805 |
| Főkategória: | Kreatív hobby |
| Hosszúság (cm): | 12.2 cm |
| Kiszerelés: | Darab |
| Magasság (cm): | 2.8 cm |
| Súly (gr): | 30 gr |
| Súly (kg): | 0.03 |
| Szélesség (cm): | 13.3 cm |
| Szín: | Fekete |
| Terméktípus: | Óraszerkezet |