CreArt - Óraszerkezet Modern Mutatókkal 18 mm-es Tengelyhossz Fekete (AAB331)
2 / 5
2 / 5
Egyedi óra készítéséhez használható óraszerkezet. Dekorálható óraszerkezet modern mutatókkal, MDF vagy fa óralap alaphoz, amelyből egyedi dísztárgy és szuper ajándék készíthető. A díszítés történhet például festéssel, decoupage technikával, kisebb díszítőelemek felragasztásával. Az óra egy darab AA elemmel működik, amit nem tartalmaz a csomag. 18 mm-es tengelyhosszal. Decoupage-olása, díszítése előtt ajánlott a felületet megtisztítani, a jobb és tartósabb tapadás érdekében.
| Termék ID: | #3619516 |
| EAN kód: | 5996368230836 |
| Főkategória: | Kreatív hobby |
| Hosszúság (cm): | 12.4 cm |
| Kiszerelés: | Darab |
| Magasság (cm): | 2.6 cm |
| Súly (gr): | 30 gr |
| Súly (kg): | 0.03 |
| Szélesség (cm): | 11.9 cm |
| Szín: | Fekete |
| Terméktípus: | Óraszerkezet |