CreArt - Papírdoboz Négyzet Alakú Natúr 6x6x3, 5 cm (FACX0064)
0 / 5
0 / 5
Decoupage-olható papírból készült termék a decoupage technika szerelmeseinek. méret: 6x6x3,5 cm
| Termék ID: | #3616884 |
| EAN kód: | 5996368067623 |
| Akciós: | Igen |
| Főkategória: | Kreatív hobby |
| Forma: | Négyzet Alakú |
| Hosszúság (cm): | 6.1 cm |
| Kedvezmény: | 50 |
| Kifutó termék: | Igen |
| Kiszerelés: | Darab |
| Magasság (cm): | 3.4 cm |
| Súly (gr): | 20 gr |
| Súly (kg): | 0.02 |
| Szélesség (cm): | 6.4 cm |
| Terméktípus: | Decoupage-olható papír termék |