CreArt - Papírdoboz Ovál Alakú Natúr 8x5x3, 5 cm (FACX0067)
0 / 5
0 / 5
Decoupage-olható papírból készült termék a decoupage technika szerelmeseinek. Kasírozott, natúr papírdoboz, ovális. A szett három méretet tartalmaz. Decoupage-olható, festhető vagy bármilyen más módon díszíthető. Bevonhatjuk textillel, de akár mágnesfestéket is alkalmazhatunk rajta. Kiválóan alkalmas tárolásra vagy egyedi díszcsomagolást készíthetünk belőle, de lehet alapja virágkompozíciónak vagy egyéb kreatív installációnak.
| Termék ID: | #3614878 |
| EAN kód: | 5996368067609 |
| Főkategória: | Kreatív hobby |
| Forma: | Ovál Alakú |
| Hosszúság (cm): | 8 cm |
| Kifutó termék: | Igen |
| Kiszerelés: | Darab |
| Magasság (cm): | 3.5 cm |
| Súly (gr): | 20 gr |
| Súly (kg): | 0.02 |
| Szélesség (cm): | 5 cm |
| Terméktípus: | Decoupage-olható papír termék |