CreArt - Papírdoboz Papírzsebkendő Tartó Natúr 25x13x9 cm (FACX0070)
0 / 5
0 / 5
Decoupage-olható papírból készült termék a decoupage technika szerelmeseinek. Papírzsebkendő tartó doboz natúr színben. A natúr papírdobozok kiválóan alkalmasak a kreatív hobbi technikákhoz. Festhető, díszíthető szalvétatechnikával (decoupage), ragasztható rá papír, textil, díszíthető csillámporral. Mérete: 25x13x9 cm
| Termék ID: | #3614994 |
| EAN kód: | 5996368127419 |
| Főkategória: | Kreatív hobby |
| Forma: | Egyéb |
| Hosszúság (cm): | 27.2 cm |
| Kifutó termék: | Igen |
| Kiszerelés: | Darab |
| Magasság (cm): | 9.2 cm |
| Súly (gr): | 140 gr |
| Súly (kg): | 0.14 |
| Szélesség (cm): | 14.9 cm |
| Terméktípus: | Decoupage-olható papír termék |