CreArt - Papírdoboz Szett Kör Alakú Fehér 3 Darab/Szett (FACX0084)
0 / 5
0 / 5
Decoupage-olható papírból készült termék a decoupage technika szerelmeseinek. Kör alakú papírdoboz szett fehér színben. A szettben 3 doboz található különböző méretben. Méretei: 12x5 cm 10x4 cm 8x3 cm A fehér papírdobozok kiválóan alkalmasak a kreatív hobbi technikákhoz. Festhető, díszíthető szalvétatechnikával (decoupage), ragasztható rá papír, textil, díszíthető csillámporral.
| Termék ID: | #3620580 |
| EAN kód: | 5996368142610 |
| Főkategória: | Kreatív hobby |
| Forma: | Kör Alakú |
| Hosszúság (cm): | 14.4 cm |
| Kifutó termék: | Igen |
| Kiszerelés: | Szett |
| Magasság (cm): | 5.4 cm |
| Súly (gr): | 100 gr |
| Súly (kg): | 0.1 |
| Szélesség (cm): | 12.8 cm |
| Terméktípus: | Decoupage-olható papír termék |