CreArt - Papírdoboz Szett Kör Alakú Fehér 5 Darab/Szett (FACX0086)
0 / 5
0 / 5
Decoupage-olható papírból készült termék a decoupage technika szerelmeseinek. A natúr papírdobozok kiválóan alkalmasak a kreatív hobbi technikákhoz. Festhető, díszíthető szalvétatechnikával (decoupage), ragasztható rá papír, textil, díszíthető csillámporral. Méretek: - 15 x 6 cm - 17,5 x 7,4 cm - 20 x 8,8 cm - 22,5 x 10,1 cm - 25 x 11,5 cm
| Termék ID: | #3616725 |
| EAN kód: | 5996368142771 |
| Főkategória: | Kreatív hobby |
| Forma: | Kör Alakú |
| Hosszúság (cm): | 29.6 cm |
| Kiszerelés: | Szett |
| Magasság (cm): | 12 cm |
| Súly (gr): | 740 gr |
| Súly (kg): | 0.74 |
| Szélesség (cm): | 27 cm |
| Terméktípus: | Decoupage-olható papír termék |