CreArt - Papírdoboz Szett Négyzet Alakú Natúr 3 Darab/Szett (FACX0100)
0 / 5
0 / 5
Decoupage-olható papírból készült termék a decoupage technika szerelmeseinek. Négyzet alakú papírdoboz szett natúr színben. A szettben 3 doboz található különböző méretben. Méretei: 4,5x4,5x3,8 cm 6x6x4 cm 6,5x6,5x4,5 cm A natúr papírdobozok kiválóan alkalmasak a kreatív hobbi technikákhoz. Festhető, díszíthető szalvétatechnikával (decoupage), ragasztható rá papír, textil, díszíthető csillámporral.
| Termék ID: | #3615075 |
| EAN kód: | 5996368075604 |
| Főkategória: | Kreatív hobby |
| Forma: | Négyzet Alakú |
| Hosszúság (cm): | 8.1 cm |
| Kifutó termék: | Igen |
| Kiszerelés: | Szett |
| Magasság (cm): | 4.2 cm |
| Súly (gr): | 40 gr |
| Súly (kg): | 0.04 |
| Szélesség (cm): | 8.6 cm |
| Terméktípus: | Decoupage-olható papír termék |