CreArt - Papírdoboz Szett Szív Alakú Fehér 3 Darab/Szett (FACX0106)
0 / 5
0 / 5
Decoupage-olható papírból készült termék a decoupage technika szerelmeseinek. Szív alakú papírdoboz szett fehér színben. A szettben 3 doboz található különböző méretben. Méretei: 8,5x7,5x3 cm 10,5x9,5x4 cm 12,5x10,5x5 cm A fehér papírdobozok kiválóan alkalmasak a kreatív hobbi technikákhoz. Festhető, díszíthető szalvétatechnikával (decoupage), ragasztható rá papír, textil, díszíthető csillámporral.
| Termék ID: | #3619822 |
| EAN kód: | 5996368142573 |
| Főkategória: | Kreatív hobby |
| Forma: | Szív Alakú |
| Hosszúság (cm): | 12.1 cm |
| Kifutó termék: | Igen |
| Kiszerelés: | Szett |
| Magasság (cm): | 5.8 cm |
| Súly (gr): | 80 gr |
| Súly (kg): | 0.08 |
| Szélesség (cm): | 13.5 cm |
| Terméktípus: | Decoupage-olható papír termék |