CreArt - Papírdoboz Szett Szív Alakú Natúr 3 Darab/Szett (FACX0112)
0 / 5
0 / 5
Decoupage-olható papírból készült termék a decoupage technika szerelmeseinek. Szív alakú papírdoboz szett natúr színben. A szettben 3 doboz található különböző méretben. Méretek: 5,5x3,5 cm 6,5x4 cm 7,5x4,5 cm A natúr papírdobozok kiválóan alkalmasak a kreatív hobbi technikákhoz. Festhető, díszíthető szalvétatechnikával (decoupage), ragasztható rá papír, textil, díszíthető csillámporral.
| Termék ID: | #3615274 |
| EAN kód: | 5996368154040 |
| Főkategória: | Kreatív hobby |
| Forma: | Szív Alakú |
| Hosszúság (cm): | 8.9 cm |
| Kifutó termék: | Igen |
| Kiszerelés: | Szett |
| Magasság (cm): | 4.6 cm |
| Súly (gr): | 40 gr |
| Súly (kg): | 0.04 |
| Szélesség (cm): | 8.3 cm |
| Terméktípus: | Decoupage-olható papír termék |