CreArt - Papírdoboz Szett Szív Alakú Natúr 5 Darab/Szett (FACX0115)
0 / 5
0 / 5
Decoupage-olható papírból készült termék a decoupage technika szerelmeseinek. Szív alakú papírdoboz szett natúr színben. A szettben 5 doboz található különböző méretben. Méretei: 10,5x9x5 cm 3x11,5x6,5 cm 15x14,5x8 cm 18,5x17,5x9,5 cm 21,5x20x11 cm A natúr papírdobozok kiválóan alkalmasak a kreatív hobbi technikákhoz. Festhető, díszíthető szalvétatechnikával (decoupage), ragasztható rá papír, textil, díszíthető csillámporral.
| Termék ID: | #3613291 |
| EAN kód: | 5996368066268 |
| Főkategória: | Kreatív hobby |
| Forma: | Szív Alakú |
| Hosszúság (cm): | 22.6 cm |
| Kifutó termék: | Igen |
| Kiszerelés: | Szett |
| Magasság (cm): | 11.2 cm |
| Súly (gr): | 440 gr |
| Súly (kg): | 0.44 |
| Szélesség (cm): | 24.8 cm |
| Terméktípus: | Decoupage-olható papír termék |