Südor - Dekorációs Fül-Orr-Száj-Szem szett 12 darab/doboz (FEAA0031)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #3615300 |
| Cikkszám: | FEAA0031 |
| EAN kód: | 5996368212511 |
| Főkategória: | Kreatív hobby |
| Hosszúság (cm): | 6.1 cm |
| Kifutó termék: | Igen |
| Magasság (cm): | 1.7 cm |
| Súly (gr): | 20 gr |
| Súly (kg): | 0.02 |
| Szélesség (cm): | 4.1 cm |
| Terméktípus: | Szem |