Freewell Gear - Filter ND32 Freewell for DJI Avata 2 (FW-DAV2-ND32) - jatekotthon
0 / 5
0 / 5
Freewell ND32 Filter for DJI Avata 2 Protect your camera lens and enhance the quality of your shots with Freewell's offering. The ND32 filter provides protection against scratches, water, and dust, while effectively reducing the amount of light entering through the lens. The product is made of high-quality optical glass and aluminum alloy. Its lightweight design distinguishes it – you don't have to worry about burdening your device. Effective Performance The Freewell ND32 filter ensures effective reduction of reflections, allowing you to easily capture shots characterized by realistic colors and excellent contrast. The product also helps control the camera's exposure settings during outdoor photography and offers 5-stop compensation, allowing you to reduce the amount of light entering through the lens. Refined Construction The Freewell product is made of high-quality optical glass and aluminum alloy. It provides protection against water, as well as resistance to dust and scratches. Included in the Set ND32 FilterProtective Case Manufacturer FreewellModel FW-DAV2-ND32Filter Type ND32Material Aluminum alloy, optical glassCompatibility DJI Avata 2 Gyártói információk Gyártó neve: Freewell Industry Company Limited Email: info@freewell. de Ország: DE Város: ILSEDE Cím: ILSEDER HUETTE 10E, 31241 Kapcsolattartók Kapcsolattartó neve: Freewell Industry Company Limited Email: info@freewell. de Ország: DE Város: ILSEDE Cím: ILSEDER HUETTE 10E, 31241
| Termék ID: | #4294952 |
| Bruttó tömeg: | 26 g |
| Használati útmutató letöltés: | https://files.innpro.pl/Freewell/6972971865398 |
| Hosszúság: | 5,20 cm |
| Kompatibilitás: | Szűrők |
| Következő szállítás: | 18.12.2024 |
| Magasság: | 6,00 cm |
| Mennyiség dobozonként: | 20 db. |
| Nettó tömeg: | 10 g |
| Seria FPV: | DJI Avata 2 |
| Szélesség: | 1,60 cm |
| Termék neve: | Filter ND32 Freewell for DJI Avata 2 |
| Válasszon egy változatot: | Filtr ND32 |