Freewell Gear - Polarizer Filter Freewell for DJI Avata 2 (FW-DAV2-PL) - jatekotthon
0 / 5
0 / 5
Freewell Polarizing Filter for DJI Avata 2 The Freewell polarizing filter is specially designed for the DJI Avata 2 drone. It allows you to reduce unwanted reflections from water or other surfaces, enabling you to achieve more natural colors, deeper contrast, and clearer details. It is made of high-quality optical glass that is resistant to scratches and dust. Thanks to its lightweight aluminum alloy construction, the filter weighs only 0.5 grams – so you don't have to worry about it affecting your drone's performance. Included in the Set FilterCase Manufacturer FreewellModel FW-DAV2-PLCompatibility DJI Avata 2Weight 0.5 g Gyártói információk Gyártó neve: Freewell Industry Company Limited Email: info@freewell. de Ország: DE Város: ILSEDE Cím: ILSEDER HUETTE 10E, 31241 Kapcsolattartók Kapcsolattartó neve: Freewell Industry Company Limited Email: info@freewell. de Ország: DE Város: ILSEDE Cím: ILSEDER HUETTE 10E, 31241
| Termék ID: | #4293303 |
| Bruttó tömeg: | 26 g |
| Használati útmutató letöltés: | https://files.innpro.pl/Freewell/6972971865350 |
| Hosszúság: | 5,20 cm |
| Kompatibilitás: | Szűrők |
| Következő szállítás: | 18.12.2024 |
| Magasság: | 6,00 cm |
| Mennyiség dobozonként: | 20 db. |
| Nettó tömeg: | 10 g |
| Seria FPV: | DJI Avata 2 |
| Szélesség: | 1,60 cm |
| Termék neve: | Polarizer Filter Freewell for DJI Avata 2 |
| Válasszon egy változatot: | Filtr polaryzacyjny (CPL) |