SUNNYLiFE - Carrying Case Sunnylife for DJI FPV Remote Controller 3/2 (B501) - jatekotthon
0 / 5
0 / 5
Sunnylife case for DJI FPV Remote Controller 3/2 Gain the ability to transport your FPV drone controller comfortably yet safely. The Sunnylife B501 case perfectly fits the shape of the DJI FPV Remote Controller 2 and DJI FPV Remote Controller 3 models, and is made of durable fabric and flannel. As a result, it can provide your device with reliable protection from shocks and bumps! What's more, the soft lining inside protects the controller from scratches. The case also offers a small handle that makes it easy to transport, as well as high-quality locks that allow it to open or close smoothly and quickly. In addition, the included carabiner allows you to attach the accessory to your backpack, for example. Included
Case
Carabiner
Manufacturer SunnylifeModel B501Material Fabric + flannelWeight 179 gDimensions 192 x 150 x 65 mmCompatibility DJI FPV Remote Controller 2, DJI FPV Remote Controller 3 Gyártói információk Gyártó neve: SDSHOBBY Technology Industrial Limited Email: sales901@sunnylife. net Ország: CN Város: Shenzhen Cím: Long Hua District 2nd Bldg, 518131 Kapcsolattartók Kapcsolattartó neve: INNPRO Robert Błędowski sp. z o. o. Email: zgloszenia@innpro. pl Ország: PL Város: Rybnik Cím: Rudzka 65C, 44-200
| Termék ID: | #4293765 |
| Bruttó tömeg: | 223 g |
| Hosszúság: | 15,10 cm |
| Magasság: | 19,30 cm |
| Mennyiség dobozonként: | 68 db. |
| Nettó tömeg: | 179 g |
| Szélesség: | 6,60 cm |
| Termék neve: | Carrying Case Sunnylife for DJI FPV Remote Controller 3/2 |