Hyundai - HYU-1040 AHD/TVI/CVI/analóg DVR, 4 csatornás, 5MP okos videórögzítő, +2 csat. IP 8MP (HYU-1040)
0 / 5
0 / 5
HYUNDAI HYU-1040 AHD/TVI/CVI/analóg DVR, 4 csatornás, 5MP okos videórögzítő, +2 csat. IP 8MPHa teljes biztonságban szeretné tudni Ön is otthonát, udvarát, nyaralóját vagy üzletét, akkor kameráihoz válassza ezt a kiváló minőségű 4 csatornás rögzítőt!Gyorsan és könnyedén beüzemelhető DVR videórögzítő, amelyhez max. 4 db max. 5MP FULL HD 1080p felbontású analóg biztonsági kamera csatlakoztatható. Ezen felül további 2 db 8MP felbontású IP kamera is csatlakoztatható a rögzítőre. Magyar nyelvű menüvel rendelkezik, így kezelése egyszerű. 1 db maximum 6TB-os HDD-t tud fogadni. A gyárilag beépített mikrofonnal vagy audióbemenettel rendelkező AHD/IP kamerák hangfelvéteit képes rögzíteni, valamint 1 db mikrofon és 1 db hangszóró csatlakoztatható a rögzítőre. A rögzített felvételekben történő keresés gördülékeny a dátum, idő és mozgásérzékelési események alapján. A SMART visszajátszás segítségével képes a rendszer egy adott terület kijelölése után az azon történt mozgást kilistázni. A Hyundai mobilapplikációnak köszönhetően a távoli elérés biztosított. Főbb paraméterek:
Típus: DVR
Kompatibilis kamerák: Hyundai AHD + 2 db IP
Csatornaszám: 4 csatorna
Rögzítési képsebesség 5MP kamerákkal: 12fps
Rögzítési képsebesség 4MP kamerákkal: 15fps
Rögzítési képsebesség 3MP kamerákkal: 18fps
Opciós HDD-k száma: 1 db max. 6TB
SMART visszajátszás
Magyar nyelvű menü
A csomag tartalma:
Rögzítő
Egé r
Tápegység és kábel
HDD kábelek
CD (leírások, CMS/NVR távfelügyeleti szoftver, disc player)
| Termék ID: | #1923685 |
| Analóg PTZ kamera vezérlési lehetőség: | Van |
| Áramfogyasztás: | max. 8W (HDD) |
| Audió bemenet: | Van, 1 db |
| Audió kimenet: | Van, 1 db |
| Beépített WIFI: | Nincs |
| CMS és NVR szoftver: | Van (Ingyenes, max 64db eszköz) |
| Digitális zoom: | Van |
| Dual Stream: | Van |
| E-mail küldő funkció: | Van (riasztáskor - mozgásérzékeléskor, videójel vesztéskor, hálózati hiba esetén - szöveges e-mail ü |
| Felvétel kimentési lehetőség: | Hálózaton keresztül: letöltés, mentés / USB porton keresztül: PenDrive, külső HDD, DVD-RW író |
| FTP feltöltési funkció: | Van |
| Hálózati protokoll: | IPv4, TCP, UDP, RTP, RTSP, RTCP, HTTP, DNS, DDNS, DHCP, NTP, SNTP, SMTP |
| IP PTZ kamera vezérlési lehetőség: | Van |
| Keresés a rögzített felvételekben: | Dátum/idő, riasztási/mozgásérzékelési esemény alapján |
| Kétirányú audió kommunikáció: | Van |
| Kivitel: | Műanyag házas |
| Külső HDD csatlakozó: | Nincs |
| LAN csatlakozó: | 1db RJ45 10M/100M, auto adaptív |
| Menü: | Magyar + további választható nyelvek (angol, német stb...), egérrel vezérelhető grafikus menürendsze |
| Menü előlapi gombokkal történő vezérlése: | Nincs |
| Méret: | 315x242x45 mm |
| Mozgásérzékelési funkció: | Van |
| Működési hőmérséklet: | -10°C + 55C° |
| Okostelefon / tablet applikáció: | Van. (Élőkép/ rögzített felvétel megtekintése, rendszerbeállítások módosítása) |
| Opciós HDD fizikai mérete: | 3,5'' |
| Opciós HDD-k száma: | 1db max. 6TB |
| RAID: | Nincs |
| Riasztási bemenet: | Nincs |
| Riasztási funkció: | A riasztás történhet mozgásérzékeléskor, videójel vesztéskor, hálózati hiba esetén |
| Riasztási kimenet: | Nincs |
| Rögzítési felbontás: | 4MP, 1080P, 720P, 960H |
| Rögzítési képsebesség 3MP kamerákkal: | 18fps |
| Rögzítési képsebesség 4MP kamerákkal: | 15fps |
| Rögzítési képsebesség 5MP kamerákkal: | 12fps |
| Soros port: | 1db RS485 |
| Spot monitor: | Nincs |
| Súly: | ≤1,16 kg |
| Táp: | 12V DC, 1.5A |
| Távoli internetes betekintés és menedzselés: | Ingyenes mobiltelefon applikációval. Ingyenes CMS távfelügyeleti és NVR rögzítő szoftverrel. Ingyene |
| USB portok: | 2db USB 2.0 |
| Videó bemenet: | 4 db BNC |
| Videó elemző funkciók: | Nincs |
| Videó kimenet: | 1*VGA 1080p, 1*HDMI 4K |
| Videó tömörítés: | H.264 / H.265 / H.265+ |
| Visszajátszás: | 4 csatorna egyidejű visszajátszás |