Trefl - Brick Trick Harry Potter Weasley és Weasley Boltja (61601)
0 / 5
0 / 5
Fedezd fel a Brick Trick sorozatot, és építsd meg Weasley és Weasley varázstrükk boltját a Harry Potter világából, igazi miniatűr téglákból és valódi fa felhasználásával. A Harry Potter rajongó gyerekek ezzel a készlettel az Abszolúton található Weasely és Weasley varázstrükk boltját építhetik meg. Az ikrek piros és lila színekben pompázó boltja, mindenki kedvence a varázsvilágban, egy igazi színfolt még a borús időkben is, hiszen Fed és George varázs trükkökre és csínytevésekre felhasználható külyüit tudták megvásárolni benne. A termék más készletekkel is kombinálható: Ollivander pálcaboltjával együtt igazi Abszolút hangulat varázsolható. A téglák 100% természetes anyagból készültek, és a készlet fa elemeket is tartalmaz. A készletben található építési tervet követve elkészülhet a mini tégla elemekből álló épület, továbbá a kiegészítő elemeket is felhasználva még jobban hasonlít majd a varázslóvilág épületére és környezetére. Az elemeket a dobozban található ragasztóval lehet egymáshoz tapasztani. A készlet 93%-ban természetes összetevőket tartalmaz!
| Termék ID: | #4236877 |
| Cikkszám: | 61601 |
| EAN kód: | 5900511616019 |
| Akciós: | Igen |
| Főkategória: | Kreatív hobby |
| Hosszúság (cm): | 23.2 cm |
| Kedvezmény: | 19 |
| Kifutó termék: | Igen |
| Kiszerelés: | Darab |
| Magasság (cm): | 7.2 cm |
| Súly (gr): | 1340 gr |
| Súly (kg): | 1.34 |
| Szélesség (cm): | 32 cm |
| Terméktípus: | Kreatív készlet |