JBL - PartyLight Stick (JBLPLSTICK)
0 / 5
0 / 5
PartyLight Stick Világítsd be az éjszakát Kápráztass el mindemkit a JBL PartyLight Stick-el. Ez a színes, energikus partylámpa azonnal szinkronizálódik bármelyik JBL PartyBox hangszóróval, hogy a beltéri vagy kültéri bulit feldobja egy lüktető, színes, 360 fokos LED-fénnyel. Fokozd a partit a hideg ragyogással, sebességgel és intenzitással és mindezt egyszerűen vezérelheted a JBL PartyBox alkalmazással. Az IPX4 fröccsenésálló lámpa kevesebb mint egy perc alatt telepíthető – a 8 órás vezeték nélküli újratölthető akkumulátor pedig a buli végéig kitart. Vendégeid úgy érzik, mintha egy futurisztikus zenei videóba kerültek volna. Jellemzők:
360°-os fényirány és fantasztikus effektek
Koreografált fényshow
IPX4 fröccsenésálló
JBL PartyBox alkalmazás
Emeld a bulit a következő szintre A JBL PartyLight Stick automatikusan szinkronizál bármely JBL PartyBox hangjával és fényeivel, így a bulit egy fantasztikus élménnyé varázsolják. 360°-os fényjáték és erőteljes effektek Világíts meg minden teret minden szögből fényes LED-ekkel, amelyek akár egy nagy helyiséget is betölthetnek káprázatos, szinkronizált műsorukkal. Koreografált fényshow Használd a JBL PartyBox alkalmazást több JBL PartyLight Stick csatlakoztatásához. A beépített zeneészlelési algoritmus még nagyobb csoportos fényshow-t hoz létre – mindezt kevesebb mint egy perc alatt. Egyesítsd a party energiáját Éld meg a pillanatot az állítható mozgással, sebességgel és intenzitási szinttel, amelyek a hangulatot a lágytól a közepesen át a csúcsig tartó partizásig levezénylik. IPX4 fröccsenésálló A JBL Partylight Stick IPX4 fröccsenésálló, így egy kis eső sem áll a kinti szórakozása útjába. JBL PartyBox app A JBL PartyBox alkalmazással könnyedén irányíthatod a fényshow sebességét, színeit és mintáit. Nagyobb fényshow több PartyLight Stick segítségével A legnagyobb, leginkább magával ragadó vizuális élményért szerezz be több JBL PartyLight Stick-et.
| Termék ID: | #4377639 |
| A termék méretei (SzxMaxMé): | 217 mm x 1081 mm x 217 mm |
| Akkumulátor típusa: | 9,0 Wh lítium-ion akkumulátor (3,6 V-nak felel meg 2500 mAh) |
| Bluetooth adó frekvenciatartománya: | 2400 MHz-2483,5 MHz |
| Bluetooth moduláció: | GFSK |
| Bluetooth verzió: | 5.3 |
| LED: | RGB x 183db |
| Lejátszási idő: | Akár 8 óra (a fényerőszinttől és a hangtartalomtól függően) |
| Nettó tömeg: | 1,15 kg |
| Teljesítményfelvétel: | 10W MAX |
| USB kábel hossza: | 900mm |
| USB töltés: | 5V/2A |