Böker Plus - Specialist Pro Multiszerszám (09BO830)
0 / 5
0 / 5
Böker Plus Specialist Pro Multiszerszám Az EDC szemlélet nemcsak három betű tetszetős egymásmellé illesztése. Nem egy jól hangzó rövidítés. Egy olyan folyamat, amely a történelem során végig kísérte és motiválta az ember fejlődését. A fő alapelvek a kompaktitás, a funkcionalitás és a használhatóság. Olyan eszközök összességét foglalja magában, amikkel a lehető legtöbb spontán (szükségszerűen felmerülő) feladat gyorsan megoldható, és kis méretük miatt szinte mindig nálunk lehetnek különösebb kényelmetlenség nélkül is. A multitool eszközök az EDC szegmens legfontosabb alapkövei, hisz a lehető legtöbb funkciót tartalmazzák nagyon kompakt méretben, így segítve a mindennapok emberét a hírtelen megoldandó feladatok megoldásában. A Böker Plus nem volt szégyenlős beülni az iskolapadba és legnagyobbtól tanulni! Az új multitool számos jó megoldást vett át a piacvezető Leathermantól. A cserélhető huzalvágó pofák, az egykezes, majdnem teljes értékű késpenge, az igényes funkciólista mind azt mutatja, hogy a Specialist Pro modellel komolyan számolni kell. A szerszámhoz praktikus nylon tok is jár. FUNKCIÓLISTA: zsebkés fűrész kombinált fogó konzervnyitó sörnyitó árazó kulcstartó zsebklipsz phillips csavarhúzó lapos csavarhúzó reszelő huzalhajlító/drótcsupaszító
| Termék ID: | #5792654 |
| Cikkszám: | BR-09BO830 |
| Markolat anyaga: | Rozsdamentes acél |
| Penge anyaga: | 2Cr13 acél |
| Pengehossz: | 7,8 cm |
| Pengevastagság: | 2,3 mm |
| Színe: | Szatén |
| Teljes méret: | 16 cm |
| Tömege: | 248 g |