Weidmüller - 002650000 KT 8 Vezeték vágó olló, egykezes vágószerszám ( Weidmüller 9002650000 ) (9002650000)
5 / 5
5 / 5
Weidmüller 9002650000 KT 8 vezeték vágó olló, egykezes vágószerszám Vágószerszámok kábelekhez 8 mm külső átmérőig. A penge speciális geometriája lehetővé teszi a réz és alumínium deformáció mentes vágását minimális fizikai ráfordítással. A vágószerszámok az EN/IEC 60900 szerinti VDE- és GS-tesztelve Vágószerszámok A különféle kábelméretekhez való vágási kialakítás növeli a vágás minőségét kisebb keresztmetszeteknél Acél vezetékekhez, acél páncélozású kábelekhez, alumíniumötvözet és húzott réz vezetékekhez nem használható! Vágás a vezeték deformációja nélkül Áram alatt lévő vezetéket ne vágjon Egyenként tesztelt, 1000 V-os védőszigetelés, VDE és GS teszt az EN/IEC 60900 szerint Optimalizált ergonomikus fogantyú Kézi működtetése minimális erőt igényel
| Termék ID: | #5792576 |
| EAN kód: | 4008190020163 |
| Garancia: | 12 hó |
| Súly: | 0.22 Kg |
| Termék magassága: | 65.5 mm |
| Termék mélysége: | 30 mm |
| Termék szélessége: | 185 mm |
| Termékcsalád: | Egykezes mechanikus vágószerszám |
| Termékcsalád katalógus letöltés: | https://elektrikstore.hu/shop_ordered/43788/pic/Katalogus/WEIDMULLER/Szerszamkatalogus_2019_20_web.p |
| Vámtarifaszám: | 82034000 |