Hab billentyűzet csuklótámasz, kék
0 / 5
0 / 5
A hab billentyűzet csuklótámasz egy nagyszerű ergonomikus számítógépes segédeszköz, amely könnyedén megakadályozza a csuklófájdalmakat és a kéztőalagút. Segít a vérkeringés javításában is. A háttámla nagyon kellemes tapintású, és a habtöltésnek köszönhetően nagyobb területen osztja el a terhelést. Az alsó felület felületének csúszásgátló kezelése mindig állandó helyet biztosít az asztalon. A habszivacs háttámla felülete szövetből készült és 2 színváltozatban szállítjuk. Fekete és kék színben. A billentyűzet habszivacs csuklótámaszának fő előnyei Ergonomikus számítógépes segédeszköz nem csak az irodába A karfa segít megelőzni a fájdalmat és a kéztőalagút kialakulását A csukló alatti helyet memóriahab tölti ki. A karfa alsó része csúszásgátló bevonat
| Termék ID: | #6827601 |
| Anyag: | műanyagszövet |
| Garancia: | 5 év |
| Hossz: | 49 cm |
| Magasság: | 2 cm |
| Mélység: | 5,9 cm |
| Párnázó anyag: | hab |
| Szín: | kék |