TEKTELIC Communications - TEKTELIC KONA Macro Kültéri IP67 LoRaWAN® IoT Átjáró | 16-CH | 4G LTE | PoE Ethernet | GPS | Beépített Sávszűrő (MICO1CEU868)
0 / 5
0 / 5
TEKTELIC KONA Macro Kültéri IP67 LoRaWAN® IoT Átjáró, 16-CH, 4G LTE, PoE Ethernet, GPS, Beépített Sávszűrő, Beépített antennák A KONA Macro IoT Gateway ideális megoldás azoknak az üzemeltetőknek és vállalkozásoknak, amelyek egy nagymértékben méretezhető, alacsony költségű LoRaWAN® átjárót igényelnek, amely minimalizálja a hálózati TCO-t, miközben javítja a lefedettséget és a kapacitást. A gyors üzembe helyezés megkönnyítése érdekében az átjárót rendkívül kompaktra és könnyűre tervezték. Az integrált mobilinternet modemnek és a beépített GPS-antennáknak köszönhetően a TEKTELIC KONA Macro olyan alkalmazásoknál is kiváló választás ahol a kis méret és alacsony energiafogyasztás az elvárás. A KONA Macro a z IP67 besorolásával a legnagyobb igénybevételt jelentő, különféle kültéri alkalmazásokhozlett fejlesztve úgy, hogy speciális elhelyezéseknél is könnyedén telepíthető, csökkentve a helyszíni beüzemelési költségeket. Ajánlott felhasználási területek:
Kültéri környezeti megfigyelés
Okos Város alkalmazások
Hulladék kezelés
Okos fogyasztásmérési fejlesztések
Nagy területű mezőgazdasági felhasználások
Egyetemi kampuszok
Több épületből álló komplexumok
Kültéri Ipari alkalmazások
Fő termékelőnyök:
Optimalizálja a lefedettséget és a kapacitást a költséghatékony és rendkívül kompakt KONA MACRO LoRaWAN® átjáróval.
A gyors és egyszerű üzembe helyezést egyedi rögzítési lehetőségek teszik lehetővé, beleértve a közüzemi oszlopot, lámpaoszlopot, torony-, tető- vagy fali tartót.
Csökkentse az üzembe helyezési költségeket a plug-and-play telepítéssel, az egyedi gyári rendszerkép felhasználásával.
Alacsonyabb telephelyi üzemeltetési költségek az alacsony energiafogyasztás és a passzív hűtés miatt.
Magas rendelkezésre állású, szolgáltatói szintű kialakítás, amely támogatja az üzem közbeni konfigurációt és a szoftverfrissítéseket.
Kiváló sávon kívüli interferenciák visszaszorítása más hálózatokból, például a mobilhálózati és személyhívó hálózatokból.
Teljesen integrálva a LoRa hálózati szerverek és érzékelők széles rendszerével.
Fő Tulajdonságok:
EU868 ISM sáv
Frekvencia Duplex 16 Rx / 2 Tx (NA)
Idő Duplex 16 Rx / 2 Tx (Int. )
Integrált sávszűrő
Integrált GPS és 3G/4G antenna
Pontos hálózati szinkronizálás (GPS)
27 dBm Tx teljesítmény
Edzett szolgáltatói minőségű burkolat
Backhaul csatlakozás (ETH / 3G / 4G)
Sokoldalú rögzítési lehetőségek
| Termék ID: | #6825019 |
| Cellular Backhaul (3G/4G): | internal antenna |
| Ethernet Backhaul: | RJ-45 (10/100 BaseT) |
| Ingress Protection: | IP67 |
| LoRa Antenna: | N-Type |
| LoRa Radio ISM Band: | EU868 |
| MTBF: | 850,000 hours |
| Operational Humidity: | 10% to 100% Condensing |
| Operational Temperature: | -40°C to +60°C |
| Power: | 48 VDC vagy 802.3at PoE |
| Regulatory Compliance: | UL60950-1(US/C) IEC 60950-1 (CE), ETSI EN 300 019-2, ETSI EN 55022 Class B, ETSI EN 55024, ETSI EN 3 |
| Rx Dynamic Range: | 70 dB Analog, 100+ dB Digital |
| Rx Linearity: | -10 dBm |
| Rx Noise Figure: | 3.5 dB |
| Rx Sensitivity: | -142 dBm (SF12, 293 bits/sec) |
| Size: | 144 x 282 x 92 mm |
| Tx Power: | 27 dBm |
| Weight: | 2.6 kg |