Alpha - USB adapter Fej 220V (ADAPTERUSB) - szerek
0 / 5
0 / 5
USB adapter Fej 220V Adapter USB FEj hálozati 220V - Sok készülék mellé csak egy USB kábelt adnak, de ezzel az adapterrel hálózati áramról töltheted PowerBankod, könyvolvasód, mp3 lejátszód, tableted és okostelefonodat is. Főbb jellemzők: - Hálózati (220V) USB átalakító - Kimeneti teljesítmény: 5.0V, 2000mA
| Termék ID: | #4311087 |
| Cikkszám: | ADAPTERUSB |
| EAN kód: | 5999570030997 |
| Megjegyzés: | A kép a valóságtól eltérhet |
| Szállítási idő: | 1-2 munkanap |
| TERMÉK HOSSZÚSÁGA: | 25 mm |
| TERMÉK MAGASSÁGA: | 40 mm |
| TERMÉK SÚLYA: | 0,05 kg |
| TERMÉK SZÉLESSÉGE: | 9 |