Camelion - alkáli gombelem 1.5V 625A/LR9-BP1 (625A-BP1)
0 / 5
0 / 5
Kérdése van a termékkel kapcsolatban? Hívjon bátran minket! +36 30 23 87 932
| Termék ID: | #4305842 |
| EAN kód: | 4260216454882 |
| Átmérő (mm): | 15.6 mm |
| Feszültség (V): | 1.5 V |
| Kapacitás: | 200 mAh |
| Kémiai összetétel: | Alkáli |
| Magasság (mm): | 6.2 mm |
| Max. tárolási idő: | 5 év |
| Működési hőmérséklet (℃): | 0℃ - +45℃ |
| Típus: | LR9,V625AF |
| Tölthető: | Nem |