Camelion - AlwaysReady Solar NI-MH újratölthető akkumulátor HR03/AAA/600mAh-BP4 (NH-AAA600ARBP4)
0 / 5
0 / 5
Kérdése van a termékkel kapcsolatban? Hívjon bátran minket! +36 30 23 87 932
| Termék ID: | #4305281 |
| EAN kód: | 4260216455674 |
| Átmérő (mm): | 10.5 mm |
| Kapacitás: | 600 mAh |
| Kémiai összetétel: | NiMH |
| Magasság (mm): | 44.5 mm |
| Max. tárolási idő: | 10 év |
| Típus: | HR03,AAA |
| Tölthető: | Igen |