Camelion - DIGI alkáli elem LR03/AAA-BP4 (LR03-BP4DG)
0 / 5
0 / 5
Kérdése van a termékkel kapcsolatban? Hívjon bátran minket! +36 30 23 87 932
| Termék ID: | #4304911 |
| EAN kód: | 4260033154545 |
| Átmérő (mm): | 10.5 mm |
| Feszültség (V): | 1.5 V |
| Kémiai összetétel: | Alkáli |
| Magasság (mm): | 44.5 mm |
| Típus: | LR03,AAA |
| Tölthető: | Nem |