Camelion - DIGI alkáli elem LR6/AA-BP4 (LR6-BP4DG)
0 / 5
0 / 5
Kérdése van a termékkel kapcsolatban? Hívjon bátran minket! +36 30 23 87 932
| Termék ID: | #4305000 |
| EAN kód: | 4260033154521 |
| Átmérő (mm): | 14.5 mm |
| Feszültség (V): | 1.5 V |
| Kémiai összetétel: | Alkáli |
| Magasság (mm): | 50.5 mm |
| Típus: | LR6,AA |
| Tölthető: | Nem |