Camelion - lítium gombelem 3V CR2025-BP5 (CR2025-BP5)
0 / 5
0 / 5
Kérdése van a termékkel kapcsolatban? Hívjon bátran minket! +36 30 23 87 932
| Termék ID: | #4310990 |
| EAN kód: | 4260033152657 |
| Átmérő (mm): | 20 mm |
| Feszültség (V): | 3 V |
| Kémiai összetétel: | Lítium |
| Magasság (mm): | 2.5 mm |
| Max. tárolási idő: | 10 év |
| Működési hőmérséklet (℃): | -20℃ - +60℃ |
| Típus: | CR2025 |
| Tölthető: | Nem |