Camelion - lítium gombelem 3V CR2450-BP1 (CR2450-BP1)
0 / 5
0 / 5
Kérdése van a termékkel kapcsolatban? Hívjon bátran minket! +36 30 23 87 932
| Termék ID: | #4310096 |
| EAN kód: | 4260033152725 |
| Átmérő (mm): | 24.5 mm |
| Feszültség (V): | 3 V |
| Kémiai összetétel: | Lítium |
| Magasság (mm): | 5 mm |
| Max. tárolási idő: | 10 év |
| Működési hőmérséklet (℃): | -20℃ - +60℃ |
| Típus: | CR2450 |
| Tölthető: | Nem |