Camelion - SUPER HEAVY DUTY cink-klorid elem 6F22/9V-Block-BP1 (6F22-BP1G)
0 / 5
0 / 5
Kérdése van a termékkel kapcsolatban? Hívjon bátran minket! +36 30 23 87 932
| Termék ID: | #4307435 |
| EAN kód: | 4260033156341 |
| Kémiai összetétel: | Cink-klorid |
| Magasság (mm): | 48.5 mm |
| Max. tárolási idő: | 3 év |
| Mélység (mm): | 17.5 mm |
| Szélesség (mm): | 26.5 mm |
| Típus: | 6F22 |
| Tölthető: | Nem |