Camelion - távirányító elem 12V LR23A-BP5 (A23-BP5)
0 / 5
0 / 5
Kérdése van a termékkel kapcsolatban? Hívjon bátran minket! +36 30 23 87 932
| Termék ID: | #4309904 |
| EAN kód: | 4260216455087 |
| Átmérő (mm): | 10 mm |
| Feszültség (V): | 12 V |
| Kémiai összetétel: | Alkáli |
| Magasság (mm): | 28.3 mm |
| Típus: | A23,LR23A |
| Tölthető: | Nem |