Camelion - távirányító elem 6V LR11A-BP1 (A11-BP1)
0 / 5
0 / 5
Kérdése van a termékkel kapcsolatban? Hívjon bátran minket! +36 30 23 87 932
| Termék ID: | #4304651 |
| EAN kód: | 4260216455049 |
| Átmérő (mm): | 10.3 mm |
| Feszültség (V): | 6 V |
| Kémiai összetétel: | Alkáli |
| Magasság (mm): | 16 mm |
| Típus: | A11,LR11A |
| Tölthető: | Nem |