Camelion - távirányító elem 9V LR32A-BP1 (A32-BP1)
0 / 5
0 / 5
Kérdése van a termékkel kapcsolatban? Hívjon bátran minket! +36 30 23 87 932
| Termék ID: | #4307559 |
| EAN kód: | 4260216455070 |
| Átmérő (mm): | 7.7 mm |
| Feszültség (V): | 9 V |
| Kémiai összetétel: | Alkáli |
| Magasság (mm): | 21.8 mm |
| Típus: | A32,LR32A |
| Tölthető: | Nem |