Energizer - CR2016 Ultimate lítium mini gombelem 2 db (423020)
0 / 5
0 / 5
Extra energia minden típusú készülékhez!
| Termék ID: | #4310507 |
| Átmérő: | 20 mm |
| Egyéb megnevezés: | DL2032 |
| Feszültség(V): | 3 |
| Garancia idő: | 6 hónap |
| Kapacitás: | 90 mAh |
| Kiszerelés: | 2 db/csomag |
| Magasság: | 1,6 mm |
| Termék fajta: | Elem - nem tölthető |