Energizer - Elem Energizer A23/E23A alkáli 2db/csm NZSAO001 (NZSAO001)
0 / 5
0 / 5
Kicsi, de erős. Az Energizer A23 elem tökéletes választást jelent olyan esetekben, ahol ritkán jelentkezik terhelés, de akkor nagy áramfelvétel t kell kielégíteni: autó riasztó, garázskapu nyitó, vezeték nélküli csengő. Névleges feszültség: 12V . Elektrokémiai rendszer: alkáli . További méretjelölés: 8LR932 , 1811A, V23GA, 23A, MN21, LR23A. Magasság: 28,5 mm . Átmérő: 10,3 mm . Súly: 8 g . Kiszerelés: 2 darab/doboz . .
| Termék ID: | #4306619 |
| Cikkszám: | NZSAO001 |
| EAN kód: | 7638900295641 |
| Alternatív megnevezések: | 8LR932 , 1811A, V23GA, 23A, MN21, LR23A, riasztó elem |
| Átmérő: | 10.3 mm |
| Darab/Csomag: | 2 db |
| Elekromos feszültség/Volt: | 12 V |
| Magasság: | 28.5 mm |
| Súly: | 8 gramm |