Energizer - Elem Energizer Industrial ceruza AA/LR06 10db/csm NZAI6A01 (NZAI6A01)
0 / 5
0 / 5
A dobozos, ipari kiszerelésű Energizer Industrial AA elem tökéletes választás, amikor hosszú élettartamú elemekre merül fel az igény. Tartós elem, ipari felhasználásra , orvostechnikai, rendezvényszervezési eszközökhöz, illetve közszolgálati szerveknek (tűzoltóság, rendőrség, mentők). A nagy teljesítményű , cégek, kórházak, intézmények számára fejlesztett elemek töltöttségük 85%-át megtartják élettartamuk során a raktárban. Az Energizer Industrial alkáli elem ekmegbízhatóan használhatók a különféle eszközökben, műszerekben, mint például a vércukorszint mérők, vérnyomásmérők, infúziós pumpák, hordozható kommunikációs és audio eszközök, füstjelzők, zseblámpák, személyhívók, távirányítók és elektronikus ajtózárak. Névleges feszültség: 1,5V . Elektrokémiai rendszer: alkáli . Kapacitás: 2850mAh. További méretjelölés: E91, LR6, 15A, MN1500 . Magasság: 50,5 mm . Átmérő: 14,5 mm . Működési hőmérséklet: -20°C — +55°C . Súly: 23 g . Kiszerelés: 10 darab/doboz . .
| Termék ID: | #4304447 |
| Cikkszám: | NZAI6A01 |
| EAN kód: | 7638900361056 |
| Alternatív megnevezések: | E91, LR6, AA, 15A, MN1500, ceruza |
| Átmérő: | 14.5 mm |
| Darab/Csomag: | 10 db |
| Elekromos feszültség/Volt: | 1.5 V |
| Élettartam: | tartós |
| Magasság: | 50.5 mm |
| Súly: | 23 gramm |
| Teljesítmény: | 2850 mAh |
| Típus: | AA ceruza |