Energizer - Elem Energizer MAX ceruza E91 AA 8db/csm NZAX6A08 (NZAX6A08)
0 / 5
0 / 5
Az Energizer MAX ceruza elem a világ első higanymentes alkáli eleme*. Hosszan tartó energia, garantáltan nem szivárgó konstrukció . Arra tervezték, hogy megvédje készülékét az elektrolit kiszivárgás ellen . Megbízható energia minden nap használt készülékeihez . Hosszan tartó energia, amikor csak szükség van rá. Akár 10 évig őrzi az energiát (az eredeti csomagolásban). Energizer MAX AA elem felhasználható például a következőkhöz: távirányító , elemlámpa , wii játékvezérlő , fényképezőgép , elemlámpa , hordozható játékok , walkie talkie , gps , játékautó , nagyobb gyermekjáték , óra , bébiőr , pda . Névleges feszültség: 1,5V . Elektrokémiai rendszer: alkáli. További méretjelölés: E91, LR6, 15A, MN1500 . Magasság: 50,5 mm . Átmérő: 14,5 mm . Súly: 23 g . Kiszerelés: 8 darab/csomag . * Kereskedelmi forgalomban 1991-től. .
| Termék ID: | #4306735 |
| Cikkszám: | NZAX6A08 |
| EAN kód: | 7638900437720 |
| Alternatív megnevezések: | E91, LR6, AA, 15A, MN1500, ceruza |
| Átmérő: | 14.5 mm |
| Darab/Csomag: | 8 db |
| Elekromos feszültség/Volt: | 1.5 V |
| Élettartam: | tartós |
| Magasság: | 50.5 mm |
| Súly: | 23 gramm |
| Típus: | AA ceruza |