Energizer - Elem Energizer MAX mikro E92 AAA 8db/csm NZAX6O15 (NZAX6O15)
0 / 5
0 / 5
Az Energizer MAX mikro elem a világ első higanymentes alkáli eleme*. Hosszan tartó energia, garantáltan nem szivárgó konstrukció . Arra tervezték, hogy megvédje készülékét az elektrolit kiszivárgás ellen . Megbízható energia minden nap használt készülékeihez . Hosszan tartó energia, amikor csak szükség van rá. Akár 10 évig őrzi az energiát (az eredeti csomagolásban). Energizer MAX AAA elem felhasználható például a következőkhöz: távirányító , elemlámpa , wii játékvezérlő , fényképezőgép , elemlámpa , hordozható játékok , walkie talkie , gps , játékautó , nagyobb gyermekjáték , óra , bébiőr , pda . Névleges feszültség: 1,5V . Elektrokémiai rendszer: alkáli. További méretjelölés: E92, LR03, 24A, MN2400 . Magasság: 44,5 mm . Átmérő: 10,5 mm . Súly: 12 g . Kiszerelés: 8 darab/csomag . * Kereskedelmi forgalomban 1991-től. .
| Termék ID: | #4304054 |
| Cikkszám: | NZAX6O15 |
| EAN kód: | 7638900437980 |
| Alternatív megnevezések: | E92, LR03, 24A, MN2400 |
| Átmérő: | 10.5 mm |
| Darab/Csomag: | 8 db |
| Elekromos feszültség/Volt: | 1.5 V |
| Élettartam: | tartós |
| Magasság: | 14.5 mm |
| Súly: | 12 gramm |
| Típus: | AAA mikro |