Energizer - Elem Energizer Power mikro E92 AAA 4db/csm NZAP6O02 (NZAP6O02)
0 / 5
0 / 5
Hosszan tartó energia minden nap használt készülékeihez. Az Energizer Alkaline Power mikro elem a világszerte ismert márka minőségét kínálja alapvető energiaigényei kielégítésére. Kialakításuknak köszönhetően még jobb teljesítményre képesek, szivárgásmentességük pedig szintén tovább fejlődött*. Energizer Alkaline Power AAA elem felhasználható például a következőkhöz: elemlámpa , wii játékvezérlő , fényképezőgép , hordozható játékok , walkie talkie , gpsb játékautób gyermekjáték , óra , bébiőr , pda . Névleges feszültség: 1,5V . Elektrokémiai rendszer: alkáli. Kapacitás: 1200mAh. További méretjelölés: E92, LR03, 24A, MN2400 . Magasság: 44,5 mm . Átmérő: 10,5 mm . Súly: 12 g . Kiszerelés: 4 darab/csomag . *a szén-cink elemekhez viszonyítva .
| Termék ID: | #4307294 |
| Cikkszám: | NZAP6O02 |
| EAN kód: | 7638900247893 |
| Alternatív megnevezések: | E92, LR03, 24A, MN2400, mikro |
| Átmérő: | 10.5 mm |
| Darab/Csomag: | 4 db |
| Elekromos feszültség/Volt: | 1.5 V |
| Élettartam: | tartós |
| Magasság: | 44.5 mm |
| Súly: | 12 gramm |
| Teljesítmény: | 1200 mAh |
| Típus: | AAA mikro |